Dzisiaj jest poniedziałek 17 czerwca 2019, imieniny: Laury, Alberta, Marcjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19656) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (29)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (3)

Sędzia z Konina będzie pracować podczas eliminacji do Euro

Dodano: 5.06.2018 14:07
Źródło: LM.pl

Michalina Diakow, sędzia z Kolegium Sędziów OZPN Konin, weźmie udział w turnieju Elite Round, który będzie eliminacjami do mistrzostw Europy U-19 kobiet.

Rozgrywany w Polsce turniej Elite Round ma wyłonić najlepsze reprezentacje kobiet do lat dziewiętnastu, które będą rywalizować następnie w mistrzostwach Europy. W meczach turniejowych weźmie również udział sędzia - Michalina Diakow. Reprezentująca Kolegium Sędziów OZPN Konin arbiter wyznaczona została do pełnienia funkcji sędzi technicznej w trzech spotkaniach: 5 czerwca pomiędzy Norwegią i Grecją, 8 czerwca pomiędzy Norwegią i Islandią oraz 11 czerwca pomiędzy Grecją i Islandią.

To nie pierwsze wyróżnienie dla Michaliny Diakow. W październiku ubiegłego roku arbiter z Konina była sędzią techniczą podczas meczu Ligi Mistrzyń pomiędzy Manchesterem City a St. Polten. Na co dzień prowadzi natomiast spotkania Ekstraligi kobiet oraz mecze w okręgu konińskim.

W turnieju Elite Round wystąpią również dwie piłkarki Medyka Konin. Powołanie do reprezentacji Polski otrzymały Aleksandra Stasiak i Anna Zając. We wtorek Polki zagrają z Islandią, w piątek z Grecją, a w poniedziałek z Norwegią.

źrodło: koninskiozpn.pl

   • Sędzia z Konina będzie pracować podczas eliminacji do Euro

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo Michalina. Ciężka praca doceniona.
Dodano: 6.06.2018 19:17    Przez: ~Kibic

KOMENTARZE

Brawo Michalina. Ciężka praca doceniona.
Dodano: 06.06.2018 19:17    Przez: ~Kibic

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.