Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18693) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Górnik zmierzy się z liderem. W sobotę mecz z Radunią Stężyca

Dodano: 24.08.2018 11:05

Już jutro Górnik Konin podejmie na Stadionie przy ul. Podwale 1 aktualnie najlepszy zespół w III lidze, a będzie to Radunia Stężyca.

Drużyna gości w poprzednim sezonie zdominowała rozgrywki IV ligi. Zdobyła aż 94 punkty. W 34 spotkaniach strzeliła 120 bramek co zostało nowym rekordem ligi, a teraz z powodzeniem radzi sobie w III lidze. Najlepszym strzelcem Raduni został Damian Kugiel - zdobywca 27 goli, który już nie jest obecny w Stężycy. Radunia po trzech meczach nowego sezonu, z kompletem zwycięstw jest liderem rozgrywek. Pokonała Gwardię Koszalin, Pogoń II Szczecin oraz Chemika Bydgoszcz. Przed sezonem III-ligowy nowicjusz zrobił kilka spektakularnych transferów. Do Stężycy trafił m. in. były reprezentant Polski Rafał Kosznik. Radunię zasilił także Rafał Jankowski z KKS Kalisz oraz dwóch zawodników Olimpii Elbląg - Kacper Tułowiecki oraz Radosław Stępień.

Spotkanie pomiędzy Górnikiem Konin a Radunią Stężyca rozegrane zostanie w sobotę o godz. 17:00 na stadionie miejskim im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego  przy ul. Podwale 1 w Koninie . Sędzią spotkania będzie Maciej Lanckowski z Torunia.

Źródło: Górnik Konin

  • Górnik zmierzy się z liderem. W sobotę mecz z Radunią Stężyca

 autor: Dawid Gańczak

 e-mail: d.ganczak@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:mecz,   Górnik Konin,   Radunia Stężyca,   III liga,   stadion miejski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Remik nie wygrają ani nie zremisuja zobaczysz. W Górniku nie ma kto bramek strzelać Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem tylko typowa 10tka po za tym nasi ofensywni jak dostaną jedna czy druga okazję to nie wykorzystują i przez to przegrywamy mecze to samo będzie jutro zobaczysz. Górnik potrzebuje typowego zawodnika do rozgrywania potrzebuje dobrych skrzydeł i typowego snajpera. Wiem że na to potrzeba kasy.... Jak się nie ma kasy to gra się w 4lidze tyle w temacie.
Dodano: 24.08.2018 20:30    Przez: ~Oli
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion a tych którzy nie będą mogli na TRANSMISJĘ na Górnik Konin TV
Dodano: 24.08.2018 14:08    Przez: ~Darek Kowal
Czy ty nie rozumiesz,ze Konin to najgorsze miasto w polsce z miast 60-80 tys,najwieksze bezrobocie,kiepski sport,mizerna frekwencja,obiekty sportowe,same problemy,wiele obiektow sie sypie,miasto jest na liscie najbardziej zagrozonych polskich miast !
Dodano: 25.08.2018 14:39    Przez: ~no i ?
tym kibicom to nawet guma od gaci przeszkadza
Dodano: 24.08.2018 11:59    Przez: ~śmiech
Stadion w Stezycy,nowy,kameralny,schludny z bieznia lekkoatletyczna robi wrazenie,a w Koninie wszystko sie sypie ! Wstyd !
Dodano: 25.08.2018 11:26    Przez: ~Ej

KOMENTARZE

Panie Dawidzie skopiował Pan artykuł z strony Górnika, coś od siebie Pan napisz takie to trudne.
Dodano: 24.08.2018 11:40    Przez: ~Lks
tym kibicom to nawet guma od gaci przeszkadza
Dodano: 24.08.2018 11:59    Przez: ~śmiech
No właśnie lks niech pilnuje swojej drużyny na wsi a nie hejtuje na stronie koniniakow
Dodano: 24.08.2018 12:12    Przez: ~Kibiccc.....
Kiedy nowy stadion dla kibiców wyklętych?
Dodano: 26.08.2018 12:26    Przez: ~kibic przeklęty
Z psami w piłkę granie, obywatelskie zatrzymanie, konfidenta pozdrawianie... Gdzie wasze zasady miłe panie ??? NIECH MI TO KTOS WYJASNI, TEGO KONFIDENTA I TO ZATRZYMANIE
Dodano: 24.08.2018 12:29    Przez: ~WSTYD
Zacznijmy od tego że nie tyczyło się to Górnika, tylko Gwardii Koszalin. A pies to przypadek
Dodano: 24.08.2018 12:39    Przez: ~nie interesuj sie
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion a tych którzy nie będą mogli na TRANSMISJĘ na Górnik Konin TV
Dodano: 24.08.2018 14:08    Przez: ~Darek Kowal
ciekawe ile razy się zatnie
Dodano: 24.08.2018 15:09    Przez: ~kibic
Akurat będę w Poznaniu i nie mogę być na meczu ale dzięki relacji obejrze na komórce. Dzieki
Dodano: 24.08.2018 21:08    Przez: ~Krzychu
mecz o życie, ostatniej szansy, by nie pogłębić dna? Byde!
Dodano: 24.08.2018 14:58    Przez: ~Jaroslaw - prezes.
AleAle będzie łomot, obstawiam piątkę w dupę
Dodano: 24.08.2018 15:18    Przez: ~Łomot
Powodzenia Górnik i Medyk.... Górnik gra z liderem, Medyk lider gra z wiceliderem.... Dwie moje ukochane drużyny...będę o 11ej na Medyku i o 17ej na Górniku kibicował o 6 pkt dla Konina...
Dodano: 24.08.2018 17:52    Przez: ~Pilkarz
Ten mecz to test dla trenera,o tym po meczu,zycze wygranej.
Dodano: 24.08.2018 18:14    Przez: ~maxi
Radunia jest w naszym zasięgu, ale łatwo nie będzie w końcu to lider. Gwardie pykneli po karnym, Pogoń po bramce w 89 minucie. Na pewno grają do końca bo w każdym meczu zdobywali bramki pod koniec. Mój typ 1:1 lub 2:1 przy dobrych wiatrach.
Dodano: 24.08.2018 18:43    Przez: ~remik
Remik nie wygrają ani nie zremisuja zobaczysz. W Górniku nie ma kto bramek strzelać Dawid Przybyszewski nie jest napastnikiem tylko typowa 10tka po za tym nasi ofensywni jak dostaną jedna czy druga okazję to nie wykorzystują i przez to przegrywamy mecze to samo będzie jutro zobaczysz. Górnik potrzebuje typowego zawodnika do rozgrywania potrzebuje dobrych skrzydeł i typowego snajpera. Wiem że na to potrzeba kasy.... Jak się nie ma kasy to gra się w 4lidze tyle w temacie.
Dodano: 24.08.2018 20:30    Przez: ~Oli
A ile kominuw liczy ta wieś z którą gra górnik? A ta wieś to Radunia czy Stężyca ?
Dodano: 24.08.2018 21:01    Przez: ~Fan
Wiekszej wsi od Konina nie ma !,a jesli chodzi o kominy to w Koninie duze i dymia,ze hej !
Dodano: 24.08.2018 22:25    Przez: ~Fe
1 z 4
1234>>