LM.plSportMustang po trzecim meczu, z trzecim zwycięstwem, został liderem

Mustang po trzecim meczu, z trzecim zwycięstwem, został liderem

Świetny początek sezonu notują koszykarze na wózkach Mustanga Konin. W weekend w Rzeszowie koninianie pokonali tamtejszy Akces-Med Start 67:62.

W trzeciej kolejce Polskiej Ligi Koszykówki na Wózkach Mustang Konin mierzył się na wyjeździe z Akces-Med Start Rzeszów. Gospodarze z powodu osłabień cały mecz zmuszeni byli grać tylko jedną piątką. Pierwsza kwarta zakończyła się niewielkim prowadzeniem rzeszowian 14:11, ale już w trzech kolejnych kwartach wygrywali koszykarze Mustanga.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem koninian 67:62. Była to już trzecia wygrana konińskiej drużyny w tym sezonie. Mustang z kompletem punktów zajmuje pozycję lidera w klasyfikacji z przewagą trzech oczek nad całą pozostałą czwórką drużyn.

Akces-Med Start Rzeszów - Mustang Konin 62:67 (14:11, 16:19, 20:22, 12:15)

Akces-Med Start Rzeszów: Mariusz Szmuc (30), Jan Cyrul (10), Tomasz Garstka (8), Michał Garbacz (8), Michał Kruk (6), Marcin Majka.

Mustang Konin: Przemysław Stelmasik (4), Daniel Brzeziński (31), Marek Bystrzycki (2), Krzysztof Zieliński (8), Kamil Kornacki (16), Mateusz Tylak, Witold Malisiak (6).