Dzisiaj jest sobota 23 marca 2019, imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22162) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 7oC
Jutropogoda
9 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (0)Golina. Czekali i się doczekali. Radni podnieśli d ... (12)

Biuro - prawdziwe centrum dowodzenia

Materiał promocyjny

Dodano: 9.01.2019 15:38

Wyposażenie biura, to najważniejsza rzecz dla pracownika zarówno w mikro, małym jak i dużym przedsiębiorstwie. To niezmiernie ważne, żeby przyrządy jakie mamy pod ręką, oraz sprzęty spełniały nasze wymagania i upraszczały codzienne czynności. Dlaczego to jest tak ważne?

W funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bardzo ważnym elementem jest czas a odpowiednie akcesoria zdecydowanie pomagają. Zdarzyło Ci się już kiedyś, że pisałaś ważnego maila, nagle zadzwonił ważny telefon a Ty nie miałaś pod ręką długopisu ani kartki? Takie sytuacje powodują, że robi się nam gorąco z nerwów a klient w słuchawce nie przestaje mówić czego my już w stresie zupełnie nie słyszymy szukając przyborów? Idealny organizer biurkowy może skutecznie odmienić tę sytuację oraz co ważne - nasze efekty pracy.

Kolejnym elementem jest ergonomia pracy. Człowiek nie jest w stanie dostatecznie skupić się na powierzonych czynnościach kiedy np. boli go kręgosłup. Na rynku istnieją specjalne maty powodujące, że nasz kręgosłup będzie ustawiony w dogodnej pozycji i na długo zapomnimy już te nieprzyjemne uczucie. Na biurku bardzo potrzebnym elementem są wszelkiego rodzaju praktyczne półeczki czy szufladki na dokumenty przez co szybko odnajdziemy potrzebną umowę, czy list. Wizytownik przyda nam się gdy nagle będzie trzeba odnaleźć jakiś ważny numer, poza tym pozwala utrzymywać na biurku ceniony przez pracodawców ład i porządek. Co jeżeli często wyjeżdżamy? Dobrze sprawdzą się wtedy teczki i nesesery bogate w przegródki wyglądające do tego elegancko i stylowo zarówno w damskich, jak i męskich rękach.

Prócz niezbędnych akcesoriów biurkowych i wyjazdowych ważne są również sprzęty, listwy zasilające, baterie, słuchawki, głośniki i wszystkie maszyny których praca zapewnia nam szybkość działania. Do najbardziej powszechnych urządzeń biurowych zaliczają się: kalkulatory, bindownice, gilotyny, laminatory, telefony, niszczarki. Do podstawowego funkcjonowania przyda się również dobre oświetlenie, które wpływa lepiej na nasz wzrok, czyli podobnie jak profilowane fotele - na nasze zdrowie. Praca zajmuję nam minimum 8h w ciągu dnia to przy długoletniej pracy większość naszego życia. Warto zadbać, by nasze najbliższe otoczenie było dla nas zdrowe, funkcjonalne i przyjemne.

  • Biuro - prawdziwe centrum dowodzenia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:biuro

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.