Dzisiaj jest niedziela 25 lipca 2021, imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15697) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 21oC
Jutropogoda
24 / 20oC
Pojutrzepogoda
24 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
#RazemDlaCypisa. Charytatywny Piknik Hiphopowy w p ... (2)Dorośli żeglarze na łódkach dla dzieci. Regaty na ... (0)

Wysyłka paczki za granicę – szybko, łatwo, tanio

Dodano: 24.05.2019 13:32

Twoje dzieci studiują za granicą? Część Twoich znajomych na stałe mieszka w Niemczech, Norwegii, Irlandii lub Hiszpanii? Jeżeli chcesz zrobić im niespodziankę i wysłać okazjonalną lub świąteczną paczkę, dowiedz się, jak to zrobić szybko i bez zbędnych kosztów.

Gdzie nadać przesyłkę międzynarodową?

Jeżeli chcesz nadać przesyłkę za granicę, musisz wybrać operatora. Możliwości jest co najmniej kilka: możesz nadać przesyłkę w oddziale Poczty Polskiej, skorzystać z przesyłki konduktorskiej lub firmy kurierskiej. Wśród osób nadających przesyłki międzynarodowe szczególną popularnością cieszy się ostatnie rozwiązanie. Firmy kurierskie działają szybko, nie gubią przesyłek, a klient może śledzić trasę paczki od momentu jej nadania aż do chwili jej doręczenia adresatowi.

Aktualnie na polskim rynku działa kilkanaście firm kurierskich. Ich oferty różnią się pod wieloma względami. Dla Ciebie, jako klienta, problemem może być np. ustalenie kosztu wysłania paczki. Firmy kurierskie różnicują cenniki – cena jest uzależniona m.in. od miejsca zamieszkania adresata i wielkości przesyłki. To może utrudnić porównanie dostępnych ofert. Z myślą o klientach zarówno biznesowych, jak i indywidualnych, którzy chcieliby łatwo korzystać z ofert firm kurierskich, powstała spółka Latającepaczki.

Nadaj przesyłkę szybko i wygodnie, czyli online

Korzystając ze strony https://www.latajacepaczki.pl, możesz nadać przesyłkę kurierską do jednego z wielu krajów na całym świecie. Aby poznać cenę usługi, wystarczy, że podasz:

  • kraj nadawcy i odbiorcy,
  • liczbę paczek,
  • rodzaj transportu (drogowy, drogowo-lotniczy, lotniczy),
  • wymiary przesyłki.

Cena zostanie obliczona automatycznie, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na szukaniu i przeglądaniu cenników.

Cały proces nadawania przesyłki odbywa się online. Po podaniu powyższych parametrów, pozostanie Ci tylko wypełnienie pól dotyczących danych osobowych i adresowych nadawcy oraz adresata paczki. Jeżeli nie zawsze jesteś w domu, możesz też określić godzinę odbioru przesyłki przez kuriera – aby ją nadać nie musisz jej zanosić do punktu kurierskiego. Co ważne, formularz jest dostępny przez całą dobę. W tym przypadku nie jesteś ograniczany godzinami pracy punktu kurierskiego.

Zależy Ci na czasie? W przygotowanej paczce umieściłeś wartościowe rzeczy? Możesz wybierać wśród dodatkowych opcji, w tym m.in. priorytetowego dostarczenia paczki i dodatkowego ubezpieczenia.

Na co zwrócić uwagę przy wysyłce paczki międzynarodowej?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja paczka dotrze do adresata bez uszkodzeń i na czas, musisz powierzyć jej dostarczenie sprawdzonej firmie kurierskiej. Spółka Latającepaczki współpracuje z doświadczonymi i sprawdzonymi firmami transportowymi – UPS i TNT. Jej pracownicy kompleksowo zajmują się każdą nadaną paczką, czyli systematycznie sprawdzają status przesyłek, a w razie konieczności wyjaśniają zaistniałe nieprawidłowości.

Jeżeli przy nadawaniu przesyłki założysz konto, zyskasz dostęp do dodatkowych korzyści. Otrzymasz dostęp do historii nadanych przesyłek i przy kolejnym nadawaniu paczki będziesz mógł skorzystać z opcji automatycznego uzupełniania dokumentów przewozowych.

W każdym momencie będziesz mógł też samodzielnie śledzić nadaną paczkę, niezależnie od kraju docelowego. Wystarczy, że podasz jej numer w przeznaczonym do tego polu. Jeżeli wysyłasz przesyłkę do kraju leżącego poza Europą, będziesz musiał wypełnić także dokumentację celną. Formularze zostaną Ci udostępnione przy nadawaniu przesyłki, a w razie pytań możesz skontaktować się z pracownikami spółki Latającepaczki, którzy rozwieją Twoje wątpliwości.

Wysyłka paczki za granicę? To łatwiejsze niż myślisz!

Nadanie paczki międzynarodowej wcale nie musi być bardziej skomplikowane niż wysyłanie paczek krajowych. Wiele jednak zależy od firmy, której to powierzysz. Wysyłając paczki nawet sporadycznie, możesz liczyć na kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Wybierając ofertę firmy Latającepaczki możesz liczyć na szybką i sprawną realizację wysyłki oraz na przystępne ceny.

  • Wysyłka paczki za granicę – szybko, łatwo, tanio

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:paczki,   transport,   usługi kurierskieDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.