Dzisiaj jest środa 27 maja 2020, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18313) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Szybka pożyczka na dowolny cel

Materiał promocyjny

Dodano: 19.08.2019 09:50

Pożyczka pozabankowa na dowolny cel może posłużyć do sfinansowania praktycznie każdego wydatku. W przypadku tradycyjnych kredytów bankowych najczęściej należy z góry określić, na co zostaną wydane pieniądze. Zaciągnięcie pożyczki pozabankowej wiąże się również z minimum formalności. Wystarczy złożyć wniosek, który w większości przypadków jest pozytywnie rozpatrywany. Co jeszcze warto wiedzieć o szybkiej pożyczce na dowolny cel?

Szybka pożyczka na dowolny cel

Zazwyczaj szybką pożyczkę na dowolny cel można otrzymać jeszcze tego samego dnia, w którym klient złoży wniosek. Pożyczkobiorca nie musi określać celu, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze, co dodatkowo usprawnia cały proces ubiegania się o wsparcie finansowe. Pożyczka na dowolny cel pozwala sfinansować plany wakacyjne, zakup nowego samochodu, naprawę auta, korepetycje dla dziecka, kursy doszkalające czy też inne marzenia.

Pożyczka na raty na dowolny cel

Każdą pożyczkę należy spłacić w terminie. Gdy postanowimy pożyczyć wyższą kwotę, warto zdecydować się na rozłożenie jej na raty. Popularne chwilówki, które zazwyczaj należy spłacić do 30 dni, nie zawsze są najrozsądniejszym rozwiązaniem. Rozłożenie całego zobowiązania na raty sprawia, że budżet domowy nie jest nadmiernie obciążony. Tym samym istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że nie uda nam się spłacić pożyczki na czas. Pożyczając pieniądze, należy pamiętać, aby nie wnioskować o wyższą kwotę, niż jest nam potrzebna. Zarówno sama wysokość pożyczki, jak i okres spłaty zobowiązania powinien być dopasowany do naszych możliwości finansowych. Najważniejsze, aby zwrócić pieniądze w terminie określonym w umowie.

Zalety pożyczki na dowolny cel

Pożyczka na dowolny cel pomaga w realizacji planów. Wśród zalet takiego produktu finansowego wyróżnić można:

 • pieniądze mogą trafić do klienta jeszcze tego samego dnia
 • brak konieczności odgórnego określania celu, na jaki mają zostać przeznaczone pieniądze
 • minimum formalności
 • elastyczny okres spłaty – od kilku do nawet kilkudziesięciu tygodni
 • jasne zapisy umowy i brak ukrytych opłat
 • bezpieczeństwo – rzetelne firmy pożyczkowe oferują swoim klientom przejrzyste warunki. W umowach jasno określone są wszystkie informacje
 • swoboda wyboru – szybka pożyczka na 30 dni czy zobowiązanie ratalne na dłuższy okres

Pożyczka na raty na dowolny cel z obsługą domową

Praktycznym rozwiązaniem są również pożyczki na raty na dowolny cel z obsługą domową. To najwygodniejszy sposób na otrzymanie gotówki wprost do ręki. Warto skorzystać z takiej propozycji, jeżeli zależy nam na:

 • wygodzie pożyczania – brak konieczności wychodzenia z domu, przedstawiciel firmy przyjeżdża do domu z gotówką oraz umową do podpisania
 • przejrzystości warunków umowy – w razie jakichkolwiek wątpliwości można zapytać przedstawiciela firmy i poprosić go o wyjaśnienie
 • wygodnym sposobie spłaty zobowiązania – po pieniądze do domu przyjeżdża przedstawiciel firmy
 • możliwości dopasowania terminu spłaty – klient może dopasować termin wizyty przedstawiciela firmy pożyczkowej do własnego planu dnia

anonimowości – firmy pożyczkowe są dyskretne i dbają o prywatność swoich klientów, m.in. pod dom klienta nie przyjedzie samochód z ogromną reklamą instytucji finansowej.

Jak szybko dostać pożyczkę?

Interesującym rozwiązaniem jest to proponowane przez Dziesiątka Finanse. Jeżeli zdecydujemy się na pożyczkę w tej firmie nie musimy nawet iść do ich placówki, wystarczy, że zadzwonimy na numer 669 555 111, a ich przedstawiciel dostarczy pieniądze prosto do naszego domu w dogodnym dla nas terminie.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   pożyczka,   finanse osobiste,   budżet domowy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Dodano: 14.09.2019 16:26    Przez: oewonga

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.