Dzisiaj jest środa 5 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16928) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 15oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (0)

Turniej Judo Niepełnosprawnych. Ponad 60 zawodników w Ślesinie

Dodano: 13.09.2019 10:19
Źródło: LM.pl

W najbliższą niedzielę w hali sportowej w Ślesinie odbędzie się kolejny już Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem zawodów jest UKS Górnik Konin.

Do Ślesina w niedzielę przyjdzie ponad 60 zawodników z całej Polski, by po raz kolejny już rywalizować w Ogólnopolskim Turnieju Judo Osób Niepełnosprawnych. Zawody te to już tradycja, a podobnie, jak w poprzednich latach ich organizatorem jest UKS Górnik Konin.

Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, nie tylko sportowych. Dla zawodników zagra m.in. zespół Fathers Friends, a o oprawę muzyczną podczas całego turnieju dbać będzie Krystian Wojtasik. W tym roku zawodom będzie również towarzyszyć akcja zbierania krwi dla dziewięcioletniego Michała chorego na neuroblastomę. Od godz. 9.00 wszyscy chętni będą mogli wesprzeć chłopca w walce z jego chorobą.

Turniej rozpocznie się zaś o godz. 12.00 w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Młodzieżowej 1 w Ślesinie. Wstęp dla kibiców jest wolny. 

  • Turniej Judo Niepełnosprawnych. Ponad 60 zawodników w Ślesinie
  • Turniej Judo Niepełnosprawnych. Ponad 60 zawodników w Ślesinie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.