Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17760) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (1)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

Playarena. Kacper Naskręcki trzeci w kolejce do reprezentacji Polski

Dodano: 2.10.2019 11:52
Źródło: LM.pl

Dwóch zawodników KS ELPAK Konin z konińskiej Playareny uczestniczyło w zgrupowaniu polskiej reprezentacji w piłce nożnej sześcioosobowej. Trzeci w kolejności do powołania jest bramkarz Kacper Naskręcki.

W połowie sierpnia Kacper Naskręcki i Adam Wawrzyniak uczestniczyli w Poznaniu w akcji ,,Polowanie na reprezentanta". Obaj zaprezentowali się na tyle dobrze, że otrzymali zaproszenie na wrześniowe zgrupowanie polskiej kadry. - Doświadczenie swoje zrobiło, że żaden z chłopaków nie załapał się do reprezentacji, natomiast Kacper Naskręcki jest trzeci w kolejności. Jeśli któryś z bramkarzy by teraz odpadł, to on wchodzi na jego miejsce. Adam czeka na swoją kolej - ocenia Mateusz Nurkiewicz, ambasador konińskiej Playareny.

- Bardzo fajnie, bo jesteśmy już zauważani nie tylko jako ambasadorzy, ale również jako uczestnicy. Mamy naprawdę młodych, fajnych chłopaków. To tylko kwestia czasu, aż będzie o nas coraz głośniej, nie tylko na arenie lokalnej, ale również na arenie ogólnopolskiej - mówi Mateusz Nurkiewicz.

Polska reprezentacja przygotowuje się teraz do startu w mistrzostwach świata, które odbędą się już za dwa tygodnie. W zeszłym roku biało-czerwoni wywalczyli srebrny medal. - Po bardzo dobrym meczu przegraliśmy z Niemcami jedną bramką, gdzie to my byliśmy stroną przeważającą. W tym roku na pewno jedziemy po złoto - ocenia Mateusz Nurkiewicz.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.