Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18931) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO

13 / 10oC

Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Start Konin rozpoczął sezon III ligi. Pierwsza wyjazdowa porażka

Dodano: 22.10.2019 11:25

W ostatnich piętnastu minutach przegrali niedzielny mecz we Włoszakowicach piłkarze ręczni Startu Konin. Była to inaugarcja nowego sezonu III ligi.

Po spadku z II ligi Start rywalizuje na najniższym stopniu rozgrywek. Zespół opiera się w zdecydowanej większości na młodych wychowankach konińskiego klubu. W niedzielę piłkarze ręczni pojechali do Włoszakowic na mecz z tamtejszym SPR.

Pierwsza połowa niedzielnego starcia była dość wyrównana. Po okresie gry bramka za bramkę lekką przewagę zdobyli goście, wychodząc na prowadzenie 11:7. Aż siedem bramek w tym okresie gry dla Startu zdobył Marcel Urbański. Dobra końcówka pierwszej połowy dała jednak zwycięstwo SPR Włoszakowice 13:11.

Po zmianie stron koninianie wyrównali i do 45. minuty gra toczyła się znów rytmem bramka za bramkę. W końcówce znów lepsi okazali się jednak gospodarze, rzucając aż jedenaście bramek wobec zaledwie czterech trafień Startu. Ostatecznie SPR zwyciężył 30:22.

Kolejne spotkanie, tym razem już na własnym terenie, w najbliższą sobotę. Start podejmować będzie Astromal Leszno.

SPR Włoszakowice - Start Konin 30:22 (13:11)

Start Konin: Przemysław Hejna, Jan Erenc - Eryk Szudrowicz (1), Jakub Filipiak, Marcel Urbański (9), Dominik Urbański (1), Mateusz Góralski (2), Dariusz Gostrowski (6), Jakub Pecyna (1), Arkadiusz Pawlak, Piotr Różycki, Rafał Kałecki (2), Mikołaj Marcinkowski.