Dzisiaj jest czwartek 14 listopada 2019, imieniny: Rogera, Serafina, Agaty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18941) SPORT FORUM FIRMY (5412) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO

13 / 10oC

Nowe formy ewangelizacji w Koninie. Ławeczka spotk ... (1)Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania au ... (3)

Minimalna porażka Hagardu. Zadecydowała końcówka meczu

Dodano: 23.10.2019 12:38

Dwoma bramkami przegrał swoje piąte spotkanie w II lidze Hagard Strzałkowo. Beniaminek z powiatu słupeckiego uległ Hanballowi Czersk.

Spotkanie rozpoczęło się dla strzałkowian bardzo dobrze, już w siódmej minucie Hagard prowadził 4:1. Później jednak goście odrobili straty i do przerwy był remis 15:15. Po zmianie stron to znów Hagard lepiej wystartował, wychodząc nawet na pięciobramkowe prowadzenie.

Od 45. minuty Handball zaczął jednak gonić wynik. Gospodarzy w grze trzymała seria bramek Damiana Mierzejewskiego i Kamila Kaczmarka, ale w końcówce zespół z Czerska trafił dziewięć razy wobec zaledwie dwóch bramek Hagardu i ostatecznie to goście triumfowali 32:30.

Była to czwarta porażka Hagardu w tym sezonie. Beniaminek ze Strzałkowa zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Hagard zagra na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Olsztyn.

Hagard Strzałkowo - Hanball Czersk 30:32 (15:15)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (6), Dawid Mierzejewski (5), Daniel Górecki, Dominik Nawrocki (5), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak (1), Damian Mierzejewski (10), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (3), Michał Zerner, Oskar Zawodny.