Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19614) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 4oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzieci z rodzin zastępczych bawiły się w "Pracowni ... (0)Ostatnie spotkanie KKF Automobile Torino w tym rok ... (0)

Puchar Świata Seniorów. Faza pucharowa nie dla Godlewskiego

Dodano: 17.11.2019 15:15
Źródło: LM.pl

Jeden szablista KKSz Konin, Mateusz Godlewski, wystąpił w Pucharze Świata Seniorów w Kairze. Koninianin nie zdołał awansować do fazy pucharowej.

W fazie grupowej Mateusz Godlewski odniósł jedno zwycięstwo, pokonując 5:4 Egipcjanina Mohaba Samera. Pięć innych pojedynków koninianina zakończyło się porażkami: 0:5 z Rosjaninem Aleksejem Jakimenko, 1:5 z Niemcem Benno Schneiderem, 2:5 z Francuzem Jean-Philippe Patricem, 4:5 z Saudyjczykiem Ahmedem Alkłidim i 1:5 z Amerykanem Jeffem Spearem. 

Godlewski zajął ostatnie miejsce w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. W końcowej klasyfikacji uplasował się na 179. miejscu na 193 startujących zawodników. Spośród polskich zawodników był trzeci - najlepszy był 119. Jakub Ociński, a najgorszy 183. Cezary Białecki.

Polski zespół z Mateuszem Godlewskim w składzie wystartował jeszcze w turnieju drużynowym. W pierwszym starciu biało-czerwoni ulegli Amerykanom 25:45 i odpadli z dalszej rywalizacji, zajmując przedostatnie 25. miejsce.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.