Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19613) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 4oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzieci z rodzin zastępczych bawiły się w "Pracowni ... (0)Ostatnie spotkanie KKF Automobile Torino w tym rok ... (0)

Nie tylko seniorki. Drużyny młodzieżowe Medyka zakończyły rundę

Dodano: 18.11.2019 09:43
Źródło: LM.pl

I liga, II liga, III liga i zespoły młodzieżowe - wszystkie drużyny Medyka Konin zakończyły już rundę jesienną. Zespół U-17 zajmuje pierwsze miejsce w Centralnej Lidze Juniorek.

W I lidze Medyk II Konin przeżył trudną jesień. Po jedenastu spotkaniach koninianki zajmują dziewiąte miejsce z dorobkiem jedenastu punktów. Do tej pory drugi zespół Medyka zanotował trzy zwycięstwa, dwa remisy i sześć porażek. 

W dolnych rejonach tabeli plasuje się również rywalizująca w II lidze Górnicza Konin. Koninianki zajmują dziewiąte miejsce z siedmioma punktami na koncie po dwóch zwycięstwach, remisie i siedmiu porażkach. Łatwej rundy nie miał także AZS PWSZ Konin. W III lidze koninianki zajęły szóste, przedostatnie miejsce z dorobkiem trzech oczek po zaledwie jednej wygranej.

O wiele lepiej radzi sobie drużyna U-17 rywalizująca po raz pierwszy, po reformie rozgrywek, w Centralnej Lidze Juniorek. Medyk po pierwszej rundzie zajmuje pierwsze miejsce z 22 punktami na koncie po siedmiu zwycięstwach, remisie i porażce i z przewagą trzech oczek nad Pragą Warszawa.

Trzecie miejsce na cztery zespoły zajmują juniorki młodsze, które w sześciu meczach zanotowały dwa zwycięstwa i cztery porażki. Ostatnie miejsce Medyk zajmuje w lidze młodziczek z dwoma oczkami na koncie.

fot. Medyk Konin

  • Nie tylko seniorki. Drużyny młodzieżowe Medyka zakończyły rundę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.