Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18043) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Kulig wygrał po raz pierwszy zawodową walkę. TKO w Żyrardowie

Dodano: 14.12.2019 23:28
Źródło: LM.pl

W drugiej rundzie, przez techniczny nokaut, wygrał swoją drugą zawodową walkę Przemysław Kulig. Koninianin pokonał w Żyrardowie Czecha Bohuslava Jano.

Kulig na ring wyszedł zaledwie dwa tygodnie po swoim zawodowym debiucie, w którym przegrał na punkty z Damianem Trabaszem. Sobotni pojedynek trudno było uznać za sportowy test dla konińskiego pięściarza. Jego rywalem było bowiem 30-letni Czech Bohuslav Jano, który do soboty miał na koncie 38 walk, przegranych aż 35, z czego 34 przed czasem. Pytaniem nie było więc, czy Kulig wygra, ale jak szybko.

Okazało się, że dość szybko. Już w pierwszej rundzie Jano był dwukrotnie liczony po dwóch trafieniach prawym. Po obu nokdaunach Czech jednak kontynuował pojedynek i dotrwał do końca pierwszej rundy. Tuż po rozpoczęciu drugiej zrezygnował jednak z dalszej walki. Starcie zakwalifikowane więc zostało jako zwycięstwo Przemysława Kuliga przez techniczny nokaut.

Podczas tej samej gali trzy walki w trzech różnych formułach (boksie, K-1 i MMA) stoczył Rafał Jackiewicz, a w charytatywnej walce z prezydentem Żyrardowa zmierzył się Krzysztof ,,Diablo" Włodarczyk

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Angels of Glory,   gala sztuk walki,   Żyrardów,   Przemysław Kulig

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.