Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18062) SPORT FORUM FIRMY (5537) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Specjalna aplikacja do segregacj ... (0)Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokszt ... (4)

OZPN zaprasza na konferencję. Będzie dotyczyła bezpieczeństwa

Dodano: 2.01.2020 15:00
Źródło: LM.pl

Trzech prelekcji będą mogli wysłuchać uczestnicy styczniowej II Wielkopolskiej Konferencji Bezpieczeństwa. Dotyczyć będą organizacji meczów, incydentów stadionowych oraz ataków na sędziów piłkarskich.

Do udział w konferencji zaproszeni są kierownicy ds. bezpieczeństwa klubów z Wielkopolski od III ligi w dół, delegaci meczowi Wielkopolskiego ZPN oraz wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa na stadionach. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Prelekcje poprowadzą Piotr Szefer, Rafał Kniecicki i Paweł Woźniak.

Ich tematyka oscylować będzie oczywiście wokół organizacji meczów piłkarskich. Tematy prelekcji to ,,Zła organizacja zabija. Największe tragedie stadionowe i ich konsekwencje", ,,Incydenty na meczach w Wielkopolsce. Analiza zdarzeń" oraz ,,Szacunek dla sędziego. Przypadki ataków na sędziów piłkarskich. Obowiązki organizatora w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa osobom funkcyjnym w trakcie meczu". 

Konferencja odbędzie się 17 stycznia w godz. 17.30 - 20.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Przyjaźni 1 w Koninie. Więcej informacji pod nr tel. 784 439 561.

  • OZPN zaprasza na konferencję. Będzie dotyczyła bezpieczeństwa

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.