Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21272) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (1)Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)

Górnik jak Amerykanie w Black Friday. Trzeci dzień z transferem

Dodano: 23.01.2020 23:52
Źródło: LM.pl

Nie ma ostatnio dnia, w którym Górnik Konin nie ogłosiłby kolejnego transferu. W czwartkowe popołudnie zawodnikiem konińskiego klubu został Emil Więcek.

Ledwo w południe zdążyliśmy poinformować, że jednym z testowanych w Górniku zawodników jest Emil Więcek, a już pod wieczór został on przez koniński klub oficjalnie ogłoszony nowym piłkarzem. Tym samym zakupowa seria Górnika trwa - czwartek był trzecim dniem z rzędu, w którym koniński klub poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika.

Tym razem do Konina trafił piłkarz nieco starszy, bo 23-letni (co więc ważne - nie będzie punktował w PJS). Więcek jest wychowankiem Championu Pionki, grał też w tamtejszym Prochu, a w sezonie 2012/2013 trafił do Broni Radom. Łącznie pomocnik ma już 89 występów na poziomie III ligi i siedem strzelonych goli. W tym sezonie do siatki nie trafił ani razu, ale w zeszłym - sześciokrotnie. 

Więcek to już drugi piłkarzy wypożyczony do Górnika Konin z Broni Radom. Kierunek nie jest przypadkowy - trener Grzegorz Dziubek w przeszłości pracował w zespole z Radomia. Wcześniej Górnik zakontraktował też Wiktora Walczaka, pochodzącego z regionu kaliskiego. To również teren świetnie znany przez obecnego szkoleniowca biało-niebieskich.

Ofensywa transferowa konińskiego klubu jeszcze zapewne potrwa. Po jesieni w Górniku zostało zaledwie kilku zawodników. Po uzupełnieniu drużyny juniorami kadra liczyła tylko jedenastu piłkarzy. Co oznacza, że klub musi pozyskać jeszcze kilku, jak nie kilkunastu piłkarzy, by zbudować drużynę zdolną rywalizować w rundzie wiosennej.

fot. gornikkonin.com.pl

  • Górnik jak Amerykanie w Black Friday. Trzeci dzień z transferem

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.