Dzisiaj jest piątek 21 lutego 2020, imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21234) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Starsza kobieta straciła pieniądze po telef ... (1)Przytulne zacisze w Specjalnym Ośrodku Szkolno - W ... (0)

Robert Jędras i Jakub Dębowski w nowym klubie. Zagrają w IV lidze

Dodano: 24.01.2020 13:20
Źródło: LM.pl

Robert Jędras i Jakub Dębowski, byli piłkarze Sokoła Kleczew i Górnika Konin, w rundzie wiosennej zagrają w Kujawiance Izbica Kujawska. 

Zarówno Robert Jędras, jak i Jakub Dębowski, po rundzie jesiennej rozstali się ze swoimi klubami. Doświadczeni i zasłużeni dla regionalnej piłki zawodnicy znaleźli już nowy klub. Wiosną grać będą ponownie w jednym zespole. Zatrudniła ich IV-ligowa Kujawianka Izbica Kujawska. Po rundzie jesiennej zespół z województwa kujawsko-pomorskiego zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Robert Jędras to wychowanek Aluminium Konin i wieloletni zawodnik Górnika Konin. W sezonie 2010/2011 przeniósł się do Sokoła Kleczew, gdzie występował do 2017 roku. Przez dwa ostatnie lata ponownie reprezentował biało-niebieskie barwy.

Jakub Dębowski to również wychowanek Aluminium Konin i były piłkarz Górnika Konin. Do Sokoła Kleczew przeniósł się w tym samym momencie, co Jędras. W zespole z Kleczewa grał przez dziewięć kolejnych lat, był również jego kapitanem. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.