Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17485) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Dwa medale Filipa Dopierały. Wygrał cztery walki w Stalowej Woli

Dodano: 11.02.2020 11:38
Źródło: LM.pl

Drugie i trzecie miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju BJJ Dla Dzieci i Młodzieży ,,Charakterne Dzieciaki" wywalczył Filip Dopierała, zawodnik Shooters Konin. W sześciu walkach zanotował cztery zwycięstwa.

Dopierała startował w dwóch kategoriach wagowych: dzieci 10 - 11 lat do 38 kg i do 42 kg. W tej pierwszej kategorii pokonał Michała Grębowca (Kaito Team) 26:0:0, następnie wygrał z Kacprem Płodzieniem (KS Ju-Jitsu Karate) 20:0:0 i Damianem Stadnikiem (Kaito Team) 20:0:0. Koninianin dopiero w finale uległ Michałowi Staszkowi (Armmagedon Strzyżów) 20:0:0, zdobywając ostatecznie srebrny medal.

W drugiej kat. wagowej Dopierała dotarł do półfinału. W pierwszej walce zawodnik Shooters Konin pokonał 14:0:0 Patryka Ostrowskiego (KS Ju-Jitsu Karate), a pojedynek z Wiktorem Macałem (Armmagedon Strzyżów) oddał walkowerem, zdobywając ostatecznie brązowy medal.

fot. Shooters Konin

  • Dwa medale Filipa Dopierały. Wygrał cztery walki w Stalowej Woli
  • Dwa medale Filipa Dopierały. Wygrał cztery walki w Stalowej Woli

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.