Dzisiaj jest czwartek 24 września 2020, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18112) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Specjalna aplikacja do segregacj ... (0)Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokszt ... (2)

Plebiscyt WZPN. Skibiszewski najlepszym piłkarzem ubiegłego roku!

Dodano: 16.02.2020 09:24
Źródło: LM.pl

Dwóch przedstawicieli regionu konińskiego zwycięzyło w I Plebiscycie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Nagrody odebrali podczas Balu Sportowca w Poznaniu.

W tym roku po raz pierwszy Wielkopolski ZPN zorganizował plebiscyt, w którym wybierani byli najlepsi piłkarze, trenerzy i działacze wielkopolskiej piłki. W niemal każdej kategorii nominowani byli reprezentanci naszego regionu. Ostatecznie dwójka z nich sięgnęła po końcowe laury.

Najlepszym Zawodnikiem Roku 2019 wybrany został reprezentant Zjednoczonych Rychwał i KKF Automobile Torino Konin - Przemysław Skibiszewski. Na profilu FB WZPN zebrał niemal 450 polubień (nie licząc głosów oddanych przez smsy). - 2019 rok był wyjątkowy na każdej płaszczyźnie. Sukces ten zawdzięczam dobrej postawie moich drużyn Zjednoczonym Rychwał oraz KKF Automobile Torino Konin. Dziękuję bardzo za oddane głosy oraz pozostawione lajki. Nagroda ta jest dla mnie jeszcze większą motywacją do odnoszenia kolejnych sukcesów. Dedykuję ją mojej Trójcy: tacie, żonie i synkowi - napisał zawodnik na swoim profilu FB.

Drugą nagrodę wywalczył Tomasz Kowalski. Szkoleniowiec Górnika Kłodawa został wyróżniony w kat. Najlepszy Trener Wychowawca Dzieci. Na profilu FB Wielkopolskiego ZPN oddano na niego blisko 400 głosów. 

Zarówno Skibiszewski, jak i Kowalski swoje nagrody odebrali podczas 62. Balu Sportowca w Poznaniu. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.