Dzisiaj jest niedziela 28 lutego 2021, imieniny: Romana, Makarego, Lutomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18112) SPORT FORUM FIRMY (5585) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 1oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
8 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Generalny sprawdzian na plus. W drugim sparingu Me ... (0)Czwartkowe spotkania z uczelnią. Wykłady dla miesz ... (0)

Medyk Konin też nie zagra. Ekstraliga zawieszona do 29 marca

Dodano: 12.03.2020 14:07
Źródło: LM.pl

W czwartek PZPN podjął uchwałę dot. rozgrywek piłkarskich w naszym kraju. Do 29 marca zawieszona została m.in. kobieca Ekstraliga.

Już wcześniej Wielkopolski ZPN zawiesił rozgrywki piłkarskie od IV ligi w dół, a w czwartek rano poinformował o zawieszeniu rozgrywek III ligi, co oznaczało, że niepewny swojej sytuacji w naszym regionie mógł być już tylko Medyk Konin. Tę niepewność rozwiała przyjęta w czwartek przez PZPN specjalna uchwała. 

- Rozgrywki III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają zawieszone do dnia 29 marca 2020 r. włącznie - czytamy w punkcie drugim artykułu pierwszego. 

To oznacza, że przełożone zostaną aż trzy najbliższe spotkania z udziałem Medyka Konin. W najbliższą niedzielę koninianki miały grać na wyjeździe z Rolnikiem B. Głogówek, a następnie jeszcze z KKP Bydgoszcz i AZS Wrocław. Wszystkie te mecze, jeżeli w ogóle zostaną rozegrane, to w innych terminach.

To samo zawieszenie obejmuje I-ligowe rezerwy Medyka Konin, a także II-ligową Górniczą Konin i III-ligowy AZS PWSZ Konin. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna kobiet,   Ekstraliga,   Medyk Konin,   PZPN,   zawieszenie rozgrywekDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.