Dzisiaj jest wtorek 13 kwietnia 2021, imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17804) SPORT FORUM FIRMY (5591) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zaatakował nożem na przystanku. 33-latek zo ... (6)Sąd przyznał rację Greenpeace. ZE PAK musi przesta ... (4)

Dwa kluby z naszego regionu z grantami od Wielkopolskiego ZPN

Dodano: 23.03.2020 11:01
Źródło: LM.pl

Oranje Konin i Warta Rumin to dwa kluby z naszego regionu, które otrzymają granty od Wielkopolskiego ZPN na organizację imprez sportowych.

W sobotę komisja grantowa WZPN wytypowała osiem klubów, które otrzymają granty od związku na organizację imprez sportowych. W drugiej edycji konkursu wnioski złożyły 32 kluby z całej Wielkopolski. Do uzyskania były dwa duże granty (do czterech tysięcy złotych) i pięć małych (do tysiąca złotych w postaci nagród rzeczowych). 

Wśród nagrodzonych dużym grantem znalazły się dwa kluby. Najlepiej komisja WZPN oceniła projekt Oranje Konin na organizację turnieju Oranje Cup. Drugi duży grant powędrował do Calcio Wągrowiec.

Sześć klubów z naszego województwa uzyska natomiast małe granty. Wśród nich znalazła się Warta Rumin z propozycją ,,Wielkiego festynu rodzinnego". Oprócz Warty dofinansowania dostaną jeszcze: Victoria Ostrzeszów, Promień Krzywiń, Zjednoczeni Pudliszki, Orzeł Gulcz i Łużyczanka Kuźnica Grabowska. 

Oprócz Oranje Konin i Warty Rumin swoje wnioski spośród klubów naszego regionu składał jeszcze Górnik Konin i Piast Grodziec. Oba nie załapały się jednak na dofinansowanie. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Wielkopolski ZPN,   granty,   Oranje Konin,   Warta RuminDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.