Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17862) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Grand Prix Koła ruszy w czerwcu. Będą biegać w dwóch grupach

Dodano: 3.06.2020 14:02
Źródło: LM.pl

Przełożone Grand Prix Koła ma ruszyć już w czerwcu. Zgodnie z planem w ciągu trzech tygodni rozegrane mają zostać cztery biegi.

Pierwotnie tegoroczne Grand Prix Koła miało odbyć się od marca do maja. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany organizatorów. Przełożony cykl biegów odbędzie się ostatecznie na przełomie czerwca i lipca. Tak, jak zakładały pierwotne plany, rozegrane zostaną cztery zawody.

Cykl rozpocznie się 20 czerwca Biegiem o Puchar Dyrektora Firmy Geberit. Tydzień później odbędzie się Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer. Lipcową część zmagań rozpocznie Bieg o Puchar Malinowej Mamby (4 lipca), a Grand Prix zakończone zostanie Biegiem o Puchar Prezesa Firmy Andre (11 lipca).

Wszystkie biegi rozgrywane będą zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Ich trasa będzie taka sama - od stadionu przy ul. Sportowej 12, przez wały nadwarciańskie, ul. Zieloną i Aleję Parkową Freundenreicha. Dystans biegów i marszów nordic walking wynosić będzie pięć kilometrów. Każda impreza podzielona będzie na dwie części: bieg mężczyzn oraz (razem) bieg kobiet i marsz nordic walking. W każdej z tych części weźmie udział maksymalnie 150 osób. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Grand Prix Koła,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.