Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17429) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Półmaraton Złota Góra. Limit 150 miejsc, można się zapisywać

Dodano: 4.06.2020 15:44
Źródło: LM.pl

Półmaraton Złota Góra wznawia zapisy. Limit biegaczy wynosi na razie 150, zgodnie z obostrzeniami epidemicznymi.

Pierwotnie Półmaraton Złota Góra miał odbyć się w maju. Z powodu stanu epidemii jego pierwsza edycja przesunięta została na 15 sierpnia. Czerwcowe decyzje rządu odmrażające po części sport spowodowały, że szansa na organizację biegu znacznie się zwiększyła. Jak na razie organizatorzy muszą jednak limitować liczbę uczestników - zgodnie z przepisami w imprezie może wziąć udział maksymalnie 150 osób.

- Jesteśmy elastyczni i przygotowani do tego by liczbę uczestników biegu – jeszcze zwiększyć - deklarują organizatorzy. - W obecnej sytuacji na liście pozostało już niewiele miejsc startowych.

Wszyscy chętni mogą ponownie zapisywać się na bieg poprzez specjalną stronę (TUTAJ). W ramach Półmaratonu Złota Góra odbędą się tak naprawdę dwa biegi: rekreacyjny na trasie o długości trzech kilometrów i pełny półmaraton o długości 21,075 km. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Półmaraton Złota Góra,   zapisy,   Złota Góra,   półmaratonDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.