Dzisiaj jest sobota 31 lipca 2021, imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15297) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 17oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar kombajnu na polu. Działania gaśnicze ponad d ... (0)Aktywne i bezpieczne wakacje dla kolonistów z koni ... (0)

Cała Polska w strefie żółtej, od soboty mniej kibiców na trybunach

Dodano: 8.10.2020 15:53
Źródło: LM.pl

Od soboty cała Polska objęta będzie obostrzeniami obowiązującymi obecnie w strefach żółtych. Oznacza to mniej kibiców na trybunach podczas wydarzeń sportowych.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu ograniczeń strefy żółtej dla całego terytorium kraju. Do tej pory takie ograniczenia obowiązywały tylko w określonych powiatach. W regionie konińskim zdarzyło się to tylko raz - pod koniec sierpnia do strefy czerwonej, o najwyższym stopniu obostrzeń, trafił powiat kolski.

Wprowadzenie strefy żółtej w całym kraju wiąże się również ze zmianami organizacji wydarzeń sportowych. Będzie je mogło oglądać mniej kibiców - maksymalnie 25% pojemności trybun (do tej pory było to 50%). Ograniczona zostanie rówież liczba osób korzystających z siłowni i klubów fitness do jednej osoby na siedem metrów kwadratowych powierzchni obiektu.

Bez zmian pozostaje natomiast ograniczenie dot. liczby osób korzystających w basenów i aquaparków. Tak, jak do tej pory wynosić ono będzie 75% obłożenia obiektu.

Zmiany wejdą w życie do soboty 10 października, kolejne decyzje rząd zapowiedział na 17 października. 

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:koronawirus,   epidemia,   kibice,   basen,   trybuny,   obostrzenia,   strefa żółta,   sport,   siłowniaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.