Dzisiaj jest piątek 23 kwietnia 2021, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17492) SPORT FORUM FIRMY (5597) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 1oC
Jutropogoda
9 / 2oC
Pojutrzepogoda
8 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino ... (0)Wystawa oryginalnych prac Marca Chagalla w Muzeum ... (2)

Odwołane mecze SPS Słupca i Wilków Wilczyn z powodu zakażeń

Dodano: 17.10.2020 10:43
Źródło: LM.pl

Dwa zespoły siatkarskie z regionu konińskiego odwołały swoje weekendowe mecze w II lidze. U części zawodników SPS Konspol Słupca wykryto zakażenie koronawirusem.

W sobotę SPS Konspol Słupca i Wilki Wilczyn miały rozgrywać swoje mecze czwartej kolejki II ligi. Żaden z nich się nie odbędzie. Słupecki klub poinformował na swoim profilu FB, że część zespołu jest zakażona koronawirusem. - Jeśli ktoś z was miał bezpośredni kontakt z członkami zespołu, prosimy o zbadanie się lub szczególną obserwację. Wyzdrowiejemy i wrócimy silniejsi - informuje SPS.

Tydzień temu ze słupczanami w derbach regionu mierzyły się Wilki Wilczyn. W zespole z powiatu konińskiego na razie nie ma potwierdzonego przypadku, ale dla bezpieczeństwa wilczynianie również przełożyli swój weekendowy mecz. SPS Konspol Słupca nie jest bowiem pierwszym zespołem z grupy pierwszej, którego dotknęło zakażenie. Już wcześniej koronawirus wykryto u zawodników Stalpro Błyskawica Szczecin i Enea Energetyk Poznań.

Spotkanie Wilków Wilczyn z Treflem Lębork zostało wstępnie przełożone na 30 października, godz. 19.30.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.