Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17080) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Bieg o Lampkę Górniczą wirtualnie. Pandemia wstrzymała start

Dodano: 29.11.2020 20:29
Źródło: LM.pl

Nie będzie Ulicznego Biegu o Lampkę Górniczą w tradycyjnej formie. Pandemia koronawirusa wymusiła na organizatorach przeniesienie zawodów do sfery wirtualnej.

Uliczny Bieg o Lampkę Górniczą miał w tym roku odbyć się 13 grudnia. Pomimo pandemii koronawirusa oraz związanych z nią obostrzeń organizatorzy starali się, by zawody się odbyły. Gdy pierwotna trasa biegu została zakwestionowana ze względu na prawdopodobieństwo obecności kibiców, postanowili ją zmienić.

W końcu jednak pola manewru już nie było. - Przykro nam, walczyliśmy do samego końca, niestety pandemiczna rzeczywistość dopadła i nas. W związku z obecną sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami zostaliśmy zmuszeni do odwołania biegu w zaplanowanej formule - informują na profilu FB biegu. - Według rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26.11.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, nie ma możliwości zorganizowania zawodów biegowych. 

Podobnie, jak inne imprezy biegowe w Polsce, również Uliczny Bieg o Lampkę Górniczą proponuje rywalizację wirtualną. - Wyjdźcie pobiegać, zróbcie sobie zdjęcie z gadżetami i numerem startowym, które już w ciągu kilku dni do was trafią. Wrzućcie je na Facebook i oznaczcie Uliczny Bieg o Lampkę Górniczą - zachęcają.

Uczestnicy zawodów otrzymają wykupione przez siebie pakiety startowe, ponadto dostaną również drugi numer startowy, który upoważni ich do udziału bez opłat w pikniku biegowym z okazji dziesiątych urodzin Klubu Biegacza Aktywni Konin. - Numer startowy biegu zmienia swoją formułę – od teraz wszyscy jesteście numerem 1! Życzymy Wam dużo zdrowia i do zobaczenia!

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   Bieg o Lampkę Górniczą,   pandemia,   koronawirus,   bieg wirtualnyDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.