Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17598) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
0 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Tradycja podtrzymana. Samorządowcy wspólnie kolędo ... (1)Konin. Muzeum zaprasza do stworzenia wystawy z klo ... (0)

Sędzia z Konina wciąż w elicie. UEFA zatwierdziła listy arbitrów

Dodano: 10.01.2021 12:23
Źródło: LM.pl

Michalina Diakow, sędzia z Konina, pozostaje abitrem międzynarodowym. UEFA zatwierdziła listy na rundę wiosenną sezonu 2020/2021.

Michalina Diakow sędzią międzynarodową jest od początku 2019 r. Ma już na koncie swój pierwszy mecz jako arbiter główna - w październiku poprowadziła spotkanie eliminacji mistrzostw Europy pomiędzy Cyprem, a Portugalią. Wcześniej pracowała również jako sędzia techniczna m.in. przy meczach Ligi Mistrzyń.

Wiosną nadal pozostanie na szczeblu międzynarodowym. UEFA zatwierdziła listę arbitrów, którzy będą prowadzić spotkania najwyższego szczebla. Michalina Diakow, podobnie, jak wcześniej, znalazła się w grupie Third Category (czwartej, najniższej, po Elite, First Category i Second Category). 

Łącznie na szczeblu międzynarodowym Polska ma cztery sędzie. W First Category są Ewa Augustyn i Monika Mularczyk, a w Third Category, oprócz Diakow, jeszcze Katarzyna Lisiecka-Sęk. 

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Michalina Diakow,   UEFA,   Third Category,   sędzia międzynarodowaDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.