LM.plSportSokół wygrał drugi sparing, bratobójczy mecz w Trzemesznie

Sokół wygrał drugi sparing, bratobójczy mecz w Trzemesznie

Dwóch braci Bekasów zasiadło na ławkach trenierskich podczas meczu sparingowego pomiędzy Victorią Września a Sokołem Kleczew. Kleczewianie wygrali drugi mecz kontrolny podczas zimowego okresu przygotowawczego.

W czwartym zimowym sparingu Sokół mierzył się z IV-ligową Victorią Września. Co ciekawe oba zespoły prowadzą bracia - Tomasz Bekas, obecny szkoleniowiec Victorii Września i były trener Sokoła oraz Mariusz Bekas, aktualny szkoleniowiec kleczewian. Górą w tym bratobójczym starciu w sobotę był Mariusz.

Już do przerwy Sokół prowadził z Victorią 2:0. W dziesiątej minucie gola strzelił Michał Ciarkowski, nowy nabytek kleczewskiego zespołu. W 35. minucie drugą bramkę zanotował Łukasz Zagdański. Po zmianie stron kleczewianie mieli jeszcze kilka okazji na podwyższenie wyniku, dwukrotnie bliski bramki był Wiktor Kacprzak. Młody napastnik raz trafił jednak w poprzeczkę, a raz – w słupek. W 78. minucie wrześnianie zdobyli kontaktowe trafienie za sprawą Dawida Szymańskiego, ale ostatecznie i tak przegrali 1:2.

Był to drugi wygrany mecz przez Sokoła Kleczew podczas zimowego okresu przygotowawczego. Kolejny sparing już w tę środę – w Trzemesznie kleczewanie zagrają z Zawiszą Bydgoszcz.

Victoria Września – Sokół Kleczew 1:2 (78' Dawid Szymański – 10' Michał Ciarkowski, 35' Łukasz Zagdański)

źródło: sokol.kleczew.pl