Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17139) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

III liga. Przerwany mecz Hagardu, awaria w hali w Strzałkowie

Dodano: 14.03.2021 12:26
Źródło: LM.pl

Dwukrotnie podczas sobotniego meczu III ligi piłki ręcznej w Strzałkowie gasło światło w hali sportowej. Starcie Hagardu ze Szczypiorniakiem Gniezno zostało przerwane 2,5 min. przed końcowym gwizdkiem.

W sobotę Hagard Strzałkowo podejmował na własnym terenie wicelidera III ligi – Szczypiorniaka Bank Spółdzielczy Gniezno. Spotkanie od początku było wyrównane, zespoły grały praktycznie punkt za punkt. Od początku były też problemy w hali sportowej w Strzałkowie. Już w 23. minucie spotkania zgasło światło na obiekcie. Mecz został przerwany, ale udało się go wznowić. Pierwszą połowę wygrali gospodarze 15:14.

Po zmianie stron przewagę miał Hagard, który kilkukrotnie wychodził na dwu-, trzybramkowe prowadzenie. Gnieźnianie za każdym razem odrabiali straty. Na dwie i pół minuty przed końcem meczu światło w hali sportowej zgasło ponownie. Po pół godzinie spotkanie zostało przewane. Hagard w tym momencie prowadził 24:22.

Co będzie dalej z meczem? Według punktu 6.16 Regulaminu Rozgrywek WZPN: ,,Jeżeli zawody zostały przerwane w II połowie zawodów z przyczyn niezależnych od uczestniczących w nich zespołów i nie było możliwości dokończenia ich w tym samym dniu, KGiD powinna wyznaczyć nowy termin dokończenia tych zawodów chyba, że obydwa zespoły z niego zrezygnują, składając oświadczenie na piśmie załączone do protokołu zawodów. W takim przypadku uznany będzie wynik zawodów z chwili przerwania meczu.”

Jak przypomina klub ze Strzałkowa na swoim profilu FB, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Awaria oświetlenia w hali sportowej w Strzałkowie miała już miejsce w 2016 roku. Co ciekawe, Hagard grał wtedy... ze Szczypiorniakiem Gniezno.

Hagard Strzałkowo – Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno 24:22 (15:14) – mecz przerwany

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski – Kamil Kaczmarek (3), Dawid Mierzejewski (3), Daniel Górecki (2), Dominik Nawrocki (6), Sebastian Bagrowski (1), Bartosz Grabowski (1), Jarosław Rogalski (8), Michał Zerner.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.