Dzisiaj jest wtorek 15 czerwca 2021, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16625) SPORT FORUM FIRMY (5607) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koniński akcent na Jazzonaliach. Inspiracje hejnał ... (3)Konin. Rozpoczęło się głosowanie na nazwy rond i w ... (2)

Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

Dodano: 16.05.2021 16:28
Źródło: LM.pl

Koszulki meczowe na licytacje wystawili Paweł Błaszczak, zawodnik Górnika Konin, a także sam koniński klub. Zysk z akcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację prezesa Mateusza Michalskiego.

Mateusz Michalski z Górnikiem Konin związany jest od lat. W przeszłości wspomagał finansowo klub z Konina, był również członkiem zarządu, a od 2017 roku jest prezesem Górnika. W ostatnich tygodniach przeszedł COVID-19. Ze względu na choroby współistniejące przebieg zakażenia był ciężki, a koronawirus doprowadził do sporych zniszczeń w jego organizmie. Ze względu na chorobę Mateusz Michalski nie może prowadzić swojej firmy, która była jego jedynym źródłem dochodu. Stąd prośba o wsparcie w leczeniu prezesa konińskiego klubu – jego bliscy uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy na rehabilitację (link TUTAJ).

Wspomóc prezesa Górnika postanowił również klub. Kilka dni temu wystartowała pierwsza licytacja na rzecz Mateusza Michalskiego. Na profilu FB klubu licytować można koszulkę meczową Górnika Konin z podpisami zawodników pierwszego zespołu (licytować można TUTAJ). Aukcja potrwa do godz. 19.57 we wtorek 18 maja. W kolejnych dniach uruchomione zostaną kolejne licytacje.

Indywidualnie na wsparcie Mateusza Michalskiego zdecydował się również Paweł Błaszczak. Wieloletni piłkarz Górnika na swoim profilu FB wystawił także koszulkę meczową ze swoim numerem. Aukcja potrwa do godz. 19.57 w czwartek 20 maja (licytować można TUTAJ).

fot. Paweł Błaszczak

  • Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.