Dzisiaj jest środa 28 lipca 2021, imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15750) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 20oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Marcin Muzykiewicz: „Zespół jest cały czas w budow ... (0)Wierzbinek. Serce dla Moniki wypełnione. Zbiórka t ... (2)

Baraże o V ligę. Polanin Strzałkowo poznał potencjalnych rywali

Dodano: 22.06.2021 10:56
Źródło: LM.pl

Kłos Budzyń lub Radwan Lubasz stanie na drodze Polanina Strzałkowo do V ligi. 30 czerwca wicemistrz klasy okręgowej gr. III zagra w barażach o awans.

Wielkopolski ZPN rozlosował pary barażowe o awans do V ligi. Rywalizować w nich będzie wicemistrz klasy okręgowej gr. III – Polanin Strzałkowo. Drużyna Wojciecha Henke poznała już potencjalnego rywala. Będzie nim wicemistrz gr. I (dawny okręg pilski).

Z jakim zespołem Polanin zagra – tego jeszcze dokładnie nie wiadomo. Kolejkę przed końcem rozgrywek w grupie I na miejsce w barażach mają jeszcze szansę dwa zespoły: Radwan Lubasz (obecny wicelider) oraz Kłos Budzyń (zajmujący trzecie miejsce). Obie drużyny mają po tyle samo punktów. W ostatniej kolejce oba zespoły zagrają z rywalami ze środka stawki, trudno więc dziś przewidzieć, który z nich ostatecznie uplasuje się na drugim miejscu.

O awansie do V ligi zdecyduje jedno spotkanie. Rozegrane zostanie ono 30 czerwca w Strzałkowie. Polanin wywalczył przywilej bycia gospodarzem dzięki lepszemu dorobkowi punktowemu od swoich rywali.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.