Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (14905) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Władze KnOZŻ wybrane. Roman Latanowicz nadal prezesem

Dodano: 19.07.2021 10:59
Źródło: LM.pl

Nową kadencję rozpoczęły władze Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Prezesem pozostał Roman Latanowicz.

Pod koniec zeszłego tygodnia odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Konińskim Okręgowym Związku Żeglarskim. Członkowie związku wybrali władze na nową kadencję. Prezesem KnOZŻ pozostał Roman Latanowicz z KŻ Bryza Konin. Oprócz niego do zarządu weszli Stanisław Wapniarski (KŻ Bryza Konin), Przemysław Jandy (KŻ KWB Konin), Marcin Bryl (UKS Delfin Ślesin) i Maciej Hetke (KŻ Energetyk Konin).

W komisji rewizyjnej znaleźli się Andrzej Dębowski (KŻ Bryza Konin), Krzysztof Nogadowski (KŻ KWB Konin) i Mateusz Szczepaniak (KŻ Energetyk Konin), a w sądzie koleżeńskim Andrzej Mrówczyński (KŻ KWB Konin), Andrzej Płóciennik (KŻ Old Boat Keja) i Bogusław Wiśniewski (KŻ Energetyk Konin).

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.