Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18063) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Czyszczewski bezkonkurencyjny na mistrzostwach Polski

Dodano: 29.05.2015 21:44
Źródło: LM.pl

Dwa złote medale z Młodzieżowych Mistrzostw Polski przywiózł Marcin Czyszczewski, zawodnik KLTC Konin. Koninianin triumfował w sprincie i keirin.

W eliminacjach do sprintu na dystansie 200 m Czyszczewski wygrał, poprawiając jednocześnie swój rekord życiowy. Również w kolejnych, decydujących pojedynkach był najlepszy i ostatecznie uplasował się na pierwszym miejscu, wyprzedzając na podium Dawida Jankowskiego ze Społem Łódź i Mateusza Miłka z Piasta Szczecin.

Reprezentant KLTC Konin okazał się również najlepszy w konkurencji keirin. W finale Czyszczewski rywalizował z pięcioma innymi zawodnikami i znów wygrał, zdobywając tym samym swój drugi złoty medal na mistrzostwach. Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Miłek, a na trzecim – Michał Lewandowski (Copernicus Toruń).

Kolarskie emocje w ten weekend przeżywać można również w Koninie. Już dziś rozpoczął się XXIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski Po Ziemi Konińskiej. Uczestnicy rywalizowali w prologu rozgrywanym w Licheniu. Jutro od 11.30 na ul. Paderewskiego w Koninie rozgrywane będzie kryterium uliczne, a o 17.30 wystartuje wyścig indywidualny na czas na trasie Wielany – Wysokie. Impreza zakończy się w niedzielę w Kramsku wyścigiem ze startu wspólnego.

  • Czyszczewski bezkonkurencyjny na mistrzostwach Polski

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.