Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportJedna bramka to za mało. Polonia Golina uległa Stali Pleszew

Jedna bramka to za mało. Polonia Golina uległa Stali Pleszew

Dodano: , Żródło: LM.pl
Jedna bramka to za mało. Polonia Golina uległa Stali Pleszew
Sparing V liga

Porażką 1:2 zakończył się drugi zimowy sparing Polonii Golina. W Pleszewie drużyna Przemysława Skibiszewskiego mierzyła się z tamtejszą Stalą.

W drugim meczu kontrolnym podczas zimowego okresu przygotowawczego drużyna z Goliny pojechała do Pleszewa, by zagrać tam ze Stalą. To piąty obecnie zespół klasy okręgowej gr. VI. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Honorową bramkę dla Polonii zdobył Przemysław Skibiszewski.

Piłkarze musieli radzić sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. – Sam mecz był bardzo wyrównany względem gry oraz stworzonych sytuacji – relacjonuje na swoim profilu FB Polonia. – Na pewno po naszej stronie widać brak czucia dużego boiska, na co zdecydowanie mamy czas. Trzeba mieć świadomość, że na tym etapie bardziej liczy się przygotowanie fizyczne, niż dobra dyspozycja piłkarska, lecz wiemy, że stać nas na lepszą grę i trzeba cały czas mocno pracować, by błędy ,które dziś miały miejsce, nie powtórzyły się w przyszłości, a w szczególności w spotkaniach ligowych.

Kolejny sparing Polonia rozegra 11 lutego. W Krotoszynie zmierzy się z tamtejszą Astrą.

Stal Pleszew – Polonia Golina 2:1 (Przemysław Skibiszewski)

fot. Polonia Golina

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole