Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportJulia Woźniak w jedenastce Euro U17

Julia Woźniak w jedenastce Euro U17

Dodano:
Julia Woźniak w jedenastce Euro U17
Piłka nożna

Foto Łączy nas piłka

Julia Woźniak, bramkarka Medyka Konin została wybrana do najlepszej jedenastki turnieju Euro U17, który odbył się w Szwecji. Polska wywalczyła brązowe medale i awans na mistrzostwa świata.

To był bardzo udany turniej dla wychowanki Gwardii Koszalin. Zawodniczka, która od jakiegoś czasu występuje w Medyku Konin mimo młodego wieku swój fach zna już bardzo dobrze. Dzięki swojej postawie w Szwecji została doceniona przez UEFA i została wybrana do najlepszej jedenastki skandynawskiego turnieju.

Przypomnijmy tylko, że Julia Woźniak w meczu o trzecie miejsce obroniła jeden z rzutów karnych.W finale Hiszpania okazała się lepsza od Anglii, MVP zawodów wybrano Hiszpankę Albę Cerrato. Fachowcy docenili także postawę Weroniki Araśniewicz z Diamentów Warszawa. Nastoletni talent znad Wisły ma już za sobą treningi z FC Barceloną i jest obserwowany przez ten klub.

Najlepsza jedenastka turnieju Euro U17 2024 wg UEFA:

Julia Woźniak (Polska) – Nelly Las (Anglia), Cecily Wellesley-Smith (Anglia), Amaya (Hiszpania), Aiara Aguirrezabala (Hiszpania), Weronika Araśniewicz (Polska), Anaïs Ebayilin (Francja), Ainoa Gómez (Hiszpania), Celia Segura (Hiszpania), Alba Cerrato (Hiszpania), Lola Brown (Anglia)

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole