LM.plSportLider ze Ślesina zgubił punkty. Remis Wilków Wilczyn

Lider ze Ślesina zgubił punkty. Remis Wilków Wilczyn

Niższe ligi piłkarskie

W pierwszej wiosennej kolejce klasy okręgowej odnotowano kilka niespodzianek. Największą z nich jest zaledwie remis SMS-u Ślesin.

Skicioki po pierwszej połowie dość nieoczekiwanie przegrywały jedną bramką z Orłem Kawęczyn. Na gola Błażeja Ciesielskiego dopiero w 61. minucie odpowiedział Nazar Baibula i mecz zakończył się remisem. Z tej „promocji” skorzystali Zjednoczeni Trzemeszno. Druga drużyna w tabeli ograła 3:0 Orły Zagórów i zbliżyła się do lidera na pięć punktów.

Na dole tabeli punkt z Orłem Grzegorzew wywalczyli zawodnicy Michała Grzywacza. Gospodarze prowadzili już 3:1 i dopiero w końcówce stracili dwa gole, które zabrały im wygraną. W najbliższej kolejce najbardziej interesująco zapowiada się starcie GKS-u Sompolno ze Zjednoczonymi Trzemeszno.