LM.plSportMedyk POLOmarket rozbił Polonię na koniec pierwszego etatpu przygotowań

Medyk POLOmarket rozbił Polonię na koniec pierwszego etatpu przygotowań

Ekstraliga

Po raz kolejny w ostatnim czasie w meczu towarzyskim spotkały się ze sobą Medyk POLOmarket i Polonia Środa Wielkopolska. W zimowej scenerii znacznie lepsze okazały się koninianki.

Strzelanie już w siódmej minucie rozpoczęła Greczynka Androniki Michalopoulou. Na kolejnego gola trzeba było czekać tylko kwadrans. Na 2:0 z rzutu karnego podwyższyła Natalia Chudzik. Do przerwy padły jeszcze dwie bramki, najpierw z gola mogła się cieszyć Natalia Pakulska, a potem swoje pierwsze trafienie w meczu zanotowała Łotyszka, Karlina Miksone.

W drugiej części gry ostrzeliwanie bramki Polonii trwało nadal. Autorkami goli okazały się Słowaczka Klaudia Fabova (dwukrotnie), Miksone, a wynik na 8:1 ustaliła Anna Gawrońska. Honorową, jak się potem okazało, bramkę zdobyła wychowanka Medyka, Aniela Szewczyk.

Medyk POLOmarket Konin – Polonia Środa Wielkopolska 8:1 (7' Androniki Michalopoulou, 22' Natalia Chudzik, 32' Natalia Pakulska, 43', 83' Karlina Miksone, 50', 63' Klaudia Fabova, 87' Anna Gawrońska – 70' Aniela Szewczyk)