LM.plSportMistrz Polski lepszy od Medyka POLOmarket Konin. 0:2 w Katowicach

Mistrz Polski lepszy od Medyka POLOmarket Konin. 0:2 w Katowicach

Ekstraliga

Kolejny trudny rywal czekał na Medyka POLOmarket Konin. Tym razem piłkarki Romana Jaszczaka musiały zmierzyć się z mistrzem Polski, GKS-em Katowice.

Misja zakończyła się niepowodzeniem. Wynik spotkania przed przerwą uderzeniem z pola karnego otworzyła Nicola Brzęczek. Kolejnego gola w drugiej połowie zdobyła Anita Turkiewicz i katowiczanki wygrały 2:0.

Teraz przerwa na kadrę, a w kolejnym ligowym meczu na Podwalu odbędzie się klasyk. Na Podwale przyjadą Czarni Sosnowiec. W tabeli Medyk Konin nadal zajmuje dziesiąte miejsce.

GKS Katowice – Medyk POLOmarket Konin 2:0 (43' Nicola Brzęczek, 76' Anita Turkiewicz)

Medyk: Julia Woźniak – Natasza Krupa, Julia Chudy, Patrycja Ziemba, Nina Budzińska (63′ Samantha Savoy), Oliwia Jaśniak (79′ Liwia Lizik), Jelena Vujadinović, Milica Andric, Aleksandra Bieryło, Grigoria Pouliou (79′ Patrycja Sikora), Elena Aristodemou