LM.plSportMistrzostwa Konina o Puchar Prezydenta. Tralewski i Bolanowski najlepsi

Mistrzostwa Konina o Puchar Prezydenta. Tralewski i Bolanowski najlepsi

Golf

Czternastu golfistów wzięło udział w Mistrzostwach Konina o Puchar Prezydenta Miasta. Najlepsi okazali się Andrzej Bolanowski i Robert Tralewski.

W piątek i w sobotę na polu golfowym Toya Golf Club pod Wrocławiem rozegrane zostały Mistrzostwa Konina o Puchar Prezydenta Miasta. Wzięło w nich udział czternastu zawodników Konińskiego Klubu Golfowego.

W kat. brutto zwyciężył Robert Tralewski z wynikiem 172 uderzeń. Drugi był Zygmunt Tylak (180), a na najniższym stopniu podium stanął Leszek Duszyński (181). W kat. netto pierwsze miejsce zajął Andrzej Bolanowski (129) przed Cezarym Głuchowskim (132) i Krzysztofem Płoszkiem (146).