Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportOrzeł Kawęczyn bez porażki jesienią. Ścisk w czołówce klasy A

Orzeł Kawęczyn bez porażki jesienią. Ścisk w czołówce klasy A

Dodano:
Orzeł Kawęczyn bez porażki jesienią. Ścisk w czołówce klasy A
Niższe ligi piłkarskie

Fantastyczną rundę wiosenną ma za sobą Orzeł Kawęczyn. Ze sporą przewagą lideruje grupie VI klasy okręgowej. Nie zamierzają odpuszczać także Wilki Wilczyn. Sporo dzieje się także w klasie A.

Klasa okręgowa grupa VI

Bez porażki rundę jesienną zakończyli piłkarze Orła Kawęczyn. Z piętnastu spotkań wygrali czternaście i tylko jedno zakończyło się remisem (w 8. kolejce z Wartą Eremitą Dobrów na wyjeździe). Bilans bramkowy wynosi 76-10, 39-10 u siebie i 37-2 w delegacjach.

Na drugim miejscu znajdują się Wilki Wilczyn. Drużyna Michała Grzywacza w ostatniej kolejce pomimo szczerych chęci nie rozegrała swojego meczu w Brudzewie. Boisko Kasztelanii (co widać dobrze na foto) zbytnio nie nadawało się do gry. To drugi mecz z rzędu, w którym Wilki nie mogły zdobyć punktów na boisku. W 14. kolejce do Wilczyna nie dotarła Sparta Barłogi, za co została ukarana walkowerem. Drużyna z powiatu kolskiego zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, bez choćby punktu.

Nie odbyło się także starcie Zielonych Koźminek z GKS-em Sompolno. Powód taki sam jak w Brudzewie.

Tabela

Klasa A grupa V

W klasie A pierwsze miejsce w tabeli utrzymała Warta Krzymów, która podobnie jak wicelider Baszta Przedecz z powodu niekorzystnej aury w ostatniej kolejce nie zagrali swoich spotkań.

Za ich plecami czają się MKS Dąbie i Błękitni Mąkolno. Obie te ekipy w trzynastej serii gier zdobyły po cztery gole. Błękitni wygrali 4:2 w Babiaku, a MKS u siebie 4:0 z Czarnymi Brzeźno.

Na ostatnim miejscu znajduje się GKS Osiek Wielki.

Tabela

Foto Wilki Wilczyn

Orzeł Kawęczyn bez porażki jesienią. Ścisk w czołówce klasy A
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole