Skocz do zawartości
LM.plSportOstatnia kolejka. Mecz o życie Olimpii Koło, ale SKP też ma o co walczyć

Ostatnia kolejka. Mecz o życie Olimpii Koło, ale SKP też ma o co walczyć

Dodano:
Ostatnia kolejka. Mecz o życie Olimpii Koło, ale SKP też ma o co walczyć
IV liga

Górnik Konin rozegrał swoje spotkanie już we środę, wobec czego na placu boju pozostały jedynie Olimpia Koło i SKP Słupca.

Ci pierwsi mają duży problem, bo niewiele tak naprawdę zależy od nich. Nawet jeżeli wygrają z Victorią Września i tak mogą spaść z ligi. Stanie się tak jeżeli Olimpia:

- przegra
- zremisuje, a Warta Międzychód nie przegra
- wygra, a Warta Międzychód i KKS 1925 II Kalisz wygrają swoje mecz.

Drużyna Łukasza Kujawy nie ma już szans nawet na baraże, wobec czego wszystko wyjaśni się w sobotnie popołudnie. W rundzie jesiennej we Wrześni był remis 1:1, teraz trzeba wygrać i liczyć na innych.

Spotkanie Olimpia Koło – Victoria Września zaplanowano na sobotę na godz. 17.00 na stadionie przy ul. Sportowej 12 w Kole.

Wakacje ma za to już SKP. W poprzedniej kolejce słupczanie co prawda przegrali, ale wyniki innych spotkań ułożyły się dla nich korzystnie i tydzień temu beniaminek mógł świętować utrzymanie. Mimo wszystko z Polonią 1908 Marcinki Kępno jest o co grać.

Po pierwsze goście grają o uniknięcie baraży, a stanie się tak jeżeli: Polonia przegra, a wygrają Warta Międzychód, KKS 1925 II Kalisz oraz Olimpia Koło. Wobec tego w Kaliszu i Międzychodzie zapewne będą śledzić, to co dzieje się na Gajowej.

Po drugie od tego, jaki skład na sobotnie spotkanie wystawi Maciej Rozmarynowski zależy obrona drugiego miejsca w Pro Junior System (KKS II Kalisz nie będzie uwzględniany w klasyfikacji). A to by oznaczało nieco więcej kasy za obronę pozycji wicelidera. Interesujące jest także, czy rywale Polonii w walce o utrzymanie jakoś dodatkowo spróbują zmotywować miejscowych.

Spotkanie SKP Słupca – Polonia 1908 Marcinki Kępno zaplanowano na sobotę na godz. 17.00 na stadionie przy ul. Gajowej 4 w Słupcy

Czytaj więcej na temat:Olimpia Koło, SKP Słupca, IV liga
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole