Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportParty all the night. Ewelina Kamczyk nagrała teledysk i wróciła do kadry

Party all the night. Ewelina Kamczyk nagrała teledysk i wróciła do kadry

Dodano:
Party all the night. Ewelina Kamczyk nagrała teledysk i wróciła do kadry
Piłka nożna

Ewelina Kamczyk wróciła do kadry narodowej. To nie żaden fake news ale najprawdziwsza prawda. Poza tym kilka tygodni temu wrzuciła do sieci swój najnowszy teledysk do piosenki zatytułowanej „Party all the night”.

Nie samą piłką piłką żyje człowiek. Od dawna wiadomo o tym, że Ewelina Kamczyk ma talent artystyczny. Na początku były to spontany, potem tik tok, a kilka tygodni temu na you tube pojawił się nowy teledysk „Party all the time”. Piosenka utrzymana jest w wakacyjnym klimacie i oprócz piłkarki Fleury możemy obserwować niesamowite widoki. Kamczyk ma do tego duży dystans i widać, że świetnie się przy tym wszystkim bawi. A o to przecież chodzi.

Skrzydłowa reprezentacji Polski urodziła się w Wodzisławiu Śląskim. Do Medyka Konin trafiła w 2014 roku po rozpadzie Unii Racibórz. Wtedy oprócz mistrzostwa (dwukrotnie) i Pucharu (raz) Polski zdobytego z drużyną Remigiusza Trawińskiego mogła pochwalić się przede wszystkim złotym medalem ME do lat 17.

Na Podwalu zdobyła trzeci z rzędu krajowy tytuł, drugie zwycięstwo w PP i zamieniła Wielkopolskę na Lubelszczyznę. W Górniku Łęczna spędziła sześć lat, po czym w 2021 roku odeszła do francuskiego FC Fleury.

Gdy selekcjonerką została Nina Patalon (obie panie bardzo dobrze znają się z Konina) przestała otrzymywać powołania na zgrupowania kadry. Aż do czwartego września, gdy związkowy portal Łączy nas piłka opublikował listę z powołaniami na spotkania Ligi Narodów z Grecją i Ukrainą.

Niedługo okaże się, czy podczas najbliższych meczów kadry na murawie zobaczymy także byłą piłkarkę Medyka. Póki co możecie ją podziwiać w „Party all the night”!

Foto archiwum

Czytaj więcej na temat:Ewelina Kamczyk, Medyk Konin, teledysk
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole