Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportPo raz jedenasty pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy

Po raz jedenasty pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy

Dodano:
Po raz jedenasty pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy
Bieg Tropem Wilczym

Już po raz jedenasty w Słupcy odbędzie się bieg Tropem Wilczym. Zawody zaplanowano na piątego marca, a zapisywać się można już teraz.

Trasa liczy 1963 metry, co jest odwołaniem do roku w którym zginął ostatni, poległy w walce Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek. Start przewidziano na godz. 12.00 na stadionie miejskim przy ul. Gajowej. Wpisowe wynosi dziesięć złotych, nie ma ograniczeń wiekowych, limit to 80 uczestników., bieg ma charakter wydarzenia rekreacyjnego.

Zawody poświęcone są pamięci Żołnierzy Wyklętych. Związane są one z obchodzonym 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych i poświęcone są żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, walczącym w trakcie i po zakończeniu II wojny światowej ze służbami bezpieczeństwa ZSRR i komunistycznych władz Polski. W zbliżającej się XI edycji Biegu Tropem Wilczym, która odbędzie się 5 marca 2023 roku pobiegnie ok. 75 000 biegaczy. W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry  wspólny dla wszystkich miast, dodatkowo każdy z lokalnych partnerów uzupełni scenariusz o dodatkowe dystanse, wydarzenia i atrakcje. Zapisywać się można tutaj.

Grafika MOSiR Słupca

Po raz jedenasty pobiegną Tropem Wilczym. Trwają zapisy
Czytaj więcej na temat:Bieg Tropem Wilczym, bieg, Słupca
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole