Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

LM.plSportPolanin słabszy od Zjednoczonych Trzemeszno

Polanin słabszy od Zjednoczonych Trzemeszno

Sparing V liga

Pierwszy sparing podczas zimowych przygotowań ma za sobą Polanin Strzałkowo. Nie zakończył się on dla zawodników Wojciecha Henke zbyt dobrze.

W całym meczu zaprezentowało się łącznie 22 zawodników, z czego siedmiu z nich było testowanych (w tym bramkarz). Polanin w trudnych warunkach nie miał zbyt wiele do powiedzenia i przegrał 0:2.

Zjednoczeni Trzemeszno – Polanin Strzałkowo 2:0

Polanin (I połowa): Adam Garczyk – Michał Bełkot, Michał Walerczyk, testowany, Kamil Jóźwiak, testowany, Adrian Nadgrodkiewicz, Norbert Lorencki, Sebastian Kułaga, testowany, testowany

II połowa: testowany – Sebastian Kułaga, Jakub Balcerowski, Patryk Adamczewski, Paweł Jędrzejewski, Tomasz Jarecki, Dawid Połatyński, Łukasz Szygenda, Radosław Trybuła, Fryderyk Siepielski, Bartosz Pilarski, testowany, testowany