Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportPorażka rezerw Medyka z liderem w ostatnim meczu sezonu

Porażka rezerw Medyka z liderem w ostatnim meczu sezonu

II liga

W ostatnim meczu sezonu Medyk POLOmarket II Konin zmierzył się z drużyną, która niedawno awansowała do I ligi. Goście nie mieli zbyt dużo do powiedzenia i przegrali 1:5.

Wynik zaraz po rozpoczęciu otworzyła Martyna Lechna po tym jak zawodniczki z Poznania wymanewrowały konińską defensywę. Około dziesięć minut później był remis. Na strzał zza pola karnego zdecydowała się Nina Budzińska i to była bardzo dobra decyzja. W 24. minucie Lech UAM ponownie wyszedł na prowadzenie. Gospodarze oddali strzał w słupek, piłka trafiła w nogi Viktori Ćwik i wpadła do siatki. Do przerwy poznanianki prowadziły 3:0.

W drugiej połowie Medyk II strzelił drugiego samobója, a wynik na 5:1 dla miejscowych ustaliła Zuzanna Sawicka.

Rezerwy Medyka POLOmarket Konin skończyły sezon na szóstym miejscu w tabeli. W 22 meczach zdobyły 33 punkty, wygrały dziesięć spotkań, trzy zremisowały i dziewięć przegrały, bilans bramek wynosi 48-38.

Lech UAM Poznań – Medyk POLOmarket II Konin 5:1 (1' Martyna Lechna, 24' Viktoria Ćwik sam., 43' Paula Franczak, 67' Gabriela Mikucka sam., 86' Zuzanna Sawicka – 13' Nina Budzińska)

Medyk POLOmarket II Konin: Viktoria Ćwik – Natasza Krupa (46' Monika Mierzejewska), Karina Kurzawa, Gabriela Mikucka, Monika Poniedziałek (46' Klaudia Urna), Marta Wrona, Natalia Okoń, Paulina Włodarek, Maja Majchrzak, Amelia Kopp, Nina Budzińska (46' Liwia Lizik)