Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Konińska policja ostrzega: oszuści znowu w akcji. Uważajcie na fałszywe telefony. Naciągają na pieniądze pod różnymi "wcieleniami". 

LM.plSportSKP Słupca po walnym zebraniu. W planach budowa akademii

SKP Słupca po walnym zebraniu. W planach budowa akademii

Dodano:
SKP Słupca po walnym zebraniu. W planach budowa akademii
SKP Słupca

W SKP Słupca odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze. W jego trakcie wybrano nowe władze, a także podsumowano dotychczasową działalność.

Sprawozdanie finansowe, niemal wszystkie uchwały podjęte zostały jednogłośnie. Podobnie było z absolutorium dla zarządu i wyborami nowych władz. W skład tych ostatnich weszli: Szymon Grzywiński, Wiesław Banasiak, Mirosław Bednarowicz, Mariusz Nawrot i Piotr Dzwoniarski. Ich funkcje poznamy w najbliższym czasie. Komisję rewizyjną stanowić z kolei będą: Michał Reks, Krzysztof Rewers i Jacek Mikołajczyk.

Prezesem nie jestem z powodu braku czasu, pracy zawodowej, czy obowiązków rodzinnych. SKP to duże stowarzyszenie, które aby dobrze funkcjonowało potrzeba poświęcić dużo czasu – powiedział ustępujący prezes słupeckiego klubu Tomasz Parus.

Koordynatorem grup młodzieżowych został Wojciech Henke na co dzień trener Polanina Strzałkowo. Wśród najważniejszych planów klubu na kolejny rok jest utrzymanie pierwszego zespołu w IV lidze oraz utworzenie akademii piłkarskiej dla grup młodzieżowych. Poruszono także kwestię budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Info i foto twojaslupca.pl

Czytaj więcej na temat:SKP Słupca, walne zebranie, zebranie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole