LM.plSportSMS Ślesin nie zwalnia tempa, Warta Krzymów i Wicher Dobra liderami grup w klasie B

Niższe ligi piłkarskie

Jak burza idzie po awans do V ligi SMS Ślesin. W klasie B została rozegrana ostatnia w tym roku kolejka. Obyło się bez niespodzianek.

Lider ze Ślesina nie zwalnia tempa. W minioną niedzielę udał się do Dobrowa gdzie po golach Barisa Cekliego i Łukasza Przebieracza rozprawił się z miejscową Wartą. W tyle nie chcieli pozostać Zjednoczeni Trzemeszno, ale musieli sporo się napocić, aby wywieźć punkty z Grzegorzewa. Udało im się to dopiero w doliczonym czasie, gdy kapitan Marcin Nowak zdobył gola na 2:1.

Po porażce w finale strefowego Pucharu Polski GKS Sompolno pewnie ograł Kasztelanię Brudzew. Autorami goli zostali Patryk Grabowiecki, Adam Oblizajek i Bartosz Domaniecki. Na dole tabeli wciąż tylko z jedną wygraną Wilki Wilczyn.

Klasa A, grupa V

W meczu na szczycie tabeli Tur Turek lepszy od Nałęcza Babiak. Ale to goście po golu Mateusza Trzemielewskiego z dziewiętnastej minuty prowadzili do przerwy. Potem w zespole Tura na listę strzelców wpisali się Konrad Peruga, Maciej Maliński i Artur Mikasik.

Kolejną porażkę, tym razem w Grodźcu odniosła Warta Kramsk.