Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportSport w skrócie. „To może być mecz sezonu”

Sport w skrócie. „To może być mecz sezonu”

Dodano:
Sport w skrócie. „To może być mecz sezonu”
Sport w skrócie

Za nami niezły weekend w wykonaniu sportowców z Konina na europejskich arenach. Poza Katarzyną Konat, która nadal się leczy większość rozegrała konkretne ilości minut.

- Jan Bednarek (Southampton) rozegrał cały mecz z Preston North End (3:0 u siebie, wtorek, 16.04)

- Birmingham City zremisowało 0:0 na wyjeździe ze zdegradowanym już do trzeciej ligi Rotherham. Krystian Bielik rozegrał cały mecz. O tym spotkaniu dla klubowego FB powiedział m.in. tak: „Trudno było coś wykreować. Musimy wyciągnąć wnioski i przygotować się na spotkanie z Huddersfield. To może być mecz sezonu”. Te słowa nie wzięły się znikąd. Birmingham jest w strefie spadkowej, walczy o utrzymanie i w następnej (przedostatniej) kolejce dojdzie do starcia z rywalem znajdującym się pozycję niżej. Klasyczny mecz za 6 punktów. Wygrana nie zapewnia jeszcze pozostania w Championship, ale znacząco zwiększa szanse

- Schalke zremisowało na wyjeździe z Elversbergiem 1:1. Marcin Kamiński rozegrał całe spotkanie

- Filip Bednarek przesiedział cały na ławce rezerwowych wyjazdowy mecz ze ŁKS Łódź (3:2)

- Maksymilian Pingot (Stal Mielec) spędził na murawie 90 minut i otrzymał żółtą kartkę (porażka 2:5 na wyjeździe z Wartą Poznań)

- Katarzyna Konat (Sporting Club de Huelva) w dalszym ciągu leczy kontuzję

- Szymon Tomczak (Sea Czarni Słupsk) zagrał 14 min 02 sek., zdobył 4 punky i zanotował 2 zbiórki w domowym meczu Orlen Basekt Ligi z Dzikami Warszawa (59:66)

- Aleksander Dziewa (Veolia Hamburg Towers) zagrał 15 min 11 sek., zdobył punkt, zanotował jedną zbiórkę w domowym meczu z Ludwisburgiem (89:84) w niemieckiej lidze koszykówki

Grafika Birmingham City

Sport w skrócie. „To może być mecz sezonu”
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole