LM.plSportStracili zwycięstwo w drugiej połowie. Nie pomogły dwa gole Grzelki

Stracili zwycięstwo w drugiej połowie. Nie pomogły dwa gole Grzelki

III liga

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie Sokoła Kleczew z Błękitnymi Stargard. Choć zespół Łukasza Cichosa prowadził już 2:0, ostatecznie musiał zadowolić się zaledwie jednym punktem.

W dziewiątej kolejce III ligi Sokół Kleczew podejmował plasujących się również w środku tabeli Błękitnych Stargard. Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy bardzo dobrze. Już w dziesiątej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Fabiana Grzelki. Jeszcze przed przerwą drużyna Łukasza Cichosa podwyższyła, a do siatki trafił ponownie Grzelka, dobijając strzał z dystansu Mateusza Molewskiego.

Po zmianie stron goście rzucili się jednak do odrabiania strat. Z rzutu karnego kontaktowego gola strzelił Kacper Friska. W 80. minucie na 2:2 trafił natomiast Damian Niedojad, zapewniając Błękitnym jeden punkt.

Był to trzeci remis kleczewian w tym sezonie. Sokół z dwunastoma punktami na koncie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli III ligi gr. II. Kolejne spotkanie w przyszłą sobotę. Drużyna Łukasza Cichosa podejmie Vinetę Wolin.

Sokół Kleczew – Błękitni Stargard 2:2 (10’, 44’ Fabian Grzelka - 66’ Kacper Friska, 80’ Damian Niedojad)

Sokół Kleczew: Sebastian Szabłowski – Jan Andrzejewski, Igor Martuszewski, Hubert Kaptur, Michał Zimmer, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Mateusz Molewski, Kacper Janiak (79’ Patryk Kieliba), Łukasz Bogajewski, Fabian Grzelka (85’ Adrian Ratajczyk)

źródło: sokol.kleczew.pl