LM.plSportSzczecin niegościnny dla Sokoła Kleczew. Porażka z rezerwami Pogoni

Szczecin niegościnny dla Sokoła Kleczew. Porażka z rezerwami Pogoni

III liga

Ostatni mecz wyjazdowy mają za sobą piłkarze Sokoła Kleczew. Po południu przegrali 0:1 z rezerwami Pogoni Szczecin.

Decydującego gola w 67. minucie zdobył dla gospodarzy Szymon Cybulski. Paweł Ozga, trener Portowców wykazał się świetnym wyczuciem ponieważ dwudziestolatek pojawił się na murawie cztery minuty wcześniej. Zawodnik występujący w formacjach ofensywnych drużyny ze Szczecina sprawił sobie świetny prezent na urodziny, które niebawem będzie obchodził.

Dla Sokoła to był ostatni wyjazdowy mecz w bieżącej kampanii. Za tydzień czeka go jeszcze domowy mecz z Zawiszą Bydgoszcz, a już we środę o godz. 18.00 finał wojewódzkiego Pucharu Polski z Unią Swarzędz.

Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 1:0 (67' Szymon Cybulski)