Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportUbezpieczenie taxi - specjalna oferta od Cachet

Ubezpieczenie taxi - specjalna oferta od Cachet

Materiał promocyjny

Dodano:
Ubezpieczenie taxi - specjalna oferta od Cachet
Materiał promocyjny

Jesteś kierowcą taxi i poszukujesz dla siebie najlepszej ochrony? W tym artykule opowiadamy, co wpływa na zwyżkę w ubezpieczeniu taxi, a także co Cachet przygotowało dla kierowców (analiza danych - specjalna zniżka na ubezpieczenie).

Ubezpieczenie taxi - dlaczego ubezpieczyciele naliczają zwyżki?

Każdy niestandardowy sposób użytkowania auta dla ubezpieczyciela jest pobudką do tego, by naliczyć odpowiednią zwyżkę za podjęcie ochroną takiego ryzyka jak użytkowania auta jako taxi, szkoła nauki jazdy, używane przez kurierów, etc. Ubezpieczyciel cenę ubezpieczenia mnoży o specjalny współczynnik. Wielu kierowców uważa takie rozwiązanie nie do końca za słuszne, ponieważ w przypadku taxi wiele innych czynników powinno być brane pod uwagę.

I nie ma tutaj mowy tylko i wyłącznie o użytkowanie auta w leasingu, podnajmowanie go etc. Kierowcy uważają, że takie kwestie jak posiadanie odpowiednich uprawnień, doświadczenia w branży, kompletna historia szkodowości powinno być dodatkowo brane pod uwagę i rozważane przez zakłady ubezpieczeń.

Specjalna oferta OC taxi od Cachet - czym wyróżnia się kalkulator ubezpieczenia?

Cachet to estoński start-up, który wraz z rozwojem rynku MaaS specjalizuje się w przygotowywaniu specjalnych ubezpieczeń, w tym dla kierowców taxi. Jako firma, która zbiera dane z takich platform jak Bolt, przygotowuje specjalne rozwiązania mające na celu obniżenie wysokości ubezpieczenia. Dlatego wraz z PZU przygotowała dedykowane ubezpieczenie taxi.

Oświadczenie klienta na podstawie ilości wyjeżdżonych godzin w ciągu tygodnia powoduje, że zniżka stosownie jest mniejsza niż w przypadku zwykłego OC/AC taxi. Dzięki temu, klienci Cachet mogą liczyć na naprawdę atrakcyjną cenę ubezpieczenia. Poniższe zestawienie pokazuje, jak kształtuje się cena ubezpieczenia za ubezpieczenie taxi.

Na liście ofert dostępne są różne zestawienia produktowe jak OC/NNW/Assistance/Autocasco. W zależności od oczekiwanego wariantu, można wybrać konkretną ofertę ubezpieczenia. Gdyby istniała konieczność przygotowania indywidualnej oferty (np. konkretny zakres ubezpieczenia, przygotowanie oferty pod leasing, wynajem, ubezpieczenie floty taxi), zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Wsparcia. Zachęcamy do wizyt i odwiedzin naszej strony, a także do wykonania kalkulacji: https://cachet.me/pl/

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole